HP Q8000A 260 g/m2 1524mmx30.5m fotopapír saténový

Kód: LAFHPQ8000AXRG
10 050 Kč 8 306 Kč bez DPH
SKLADEM (1 ks)
Možnosti doručení
HP Q8000A 260 g/m2 1524mmx30.5m fotopapír saténový

Nový projekt (11)_2

Detailní informace

Odeslání v den objednání
Zboží odesíláme v den objednání
Jsme ověřený prodejce značky
Jsme ověřený prodejce značky

Detailní popis produktu

Fotografický papír se saténovým povrchem s okamžitým schnutím HP Premium Instant-dry Satin Photo Paper přináší jedinečnou kvalitu obrazu. Je kompatibilní s inkousty dye a UV inkousty odolnými proti blednutí a nabízí vynikající všestrannost napříč širokouškálou fotografických aplikací či
jiných grafických zobrazení.
Fotografický papír se saténovým povrchem s okamžitým schnutím HP Premium Instant-dry Satin Photo Paper přináší jedinečnou kvalitu obrazu k vytváření dokonalých fotografií a výrazných grafických poutačů, plakátů, prezentační a maloobchodní grafiky s velkou působivostí.
Fotografický papír se saténovým povrchem s okamžitým schnutím HP Premium Instant-dry Satin Photo Paper okamžitě schne a umožňuje bezprostřední manipulaci a laminování ihned po vyjmutí z tiskárny - šetří čas, zjednodušuje pracovní procesy a zvyšuje produktivitu.
Fotografický papír se saténovým povrchem s okamžitým schnutím HP Premium Instant-dry Satin Photo Paper poskytuje vynikající výsledky s inkousty dye i UV inkousty odolnými proti blednutí, takže je ideální volbou na fotografické aplikace a interiérové grafické poutače vyžadující jedinečnou kvalitu obrazu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Papíry
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: