HP Q2613X - originální

Kód: LACHPQ2613XXHG
4 260 Kč 3 521 Kč bez DPH
SKLADEM (3 ks)
Možnosti doručení
HP Q2613X

Nový projekt (11)_2

Detailní informace

Odeslání v den objednání
Zboží odesíláme v den objednání
Jsme ověřený prodejce značky
Jsme ověřený prodejce značky

Detailní popis produktu

Inteligentní tisková kazeta HP LaserJet 1300 byla navržena specificky pro tiskárnu HP LaserJet 1300, se kterou poskytuje čisté, ostré výsledky při každém tisku. Doplňuje tiskový systém HP a poskytuje ideální řešení spolehlivého každodenního tisku různých monochromatických dokumentů. Profesionální kvalita tisku je doplněna rychlou a konzistentní výkonností, spolehlivostí a snadno použitelným designem a přináší ekonomický velkoobjemový laserový tisk. Unikátní složení toneru HP dále zlepšuje výsledky. Inovovaná technologie inteligentního tisku HP zajišťuje konzistentní výstup po celou dobu životnosti a poskytuje přesné informace o stavu spotřebního materiálu, proaktivní upozorňování na nutnost výměny a pohodlné řešení problémů na dálku a zajišťuje tak snadnou a efektivní správu spotřebního materiálu HP a údržbu. Pro uživatele to znamená méně frustrujících prostojů a produktivnější provoz tiskárny.
Zlepšené složení a přesné ukládání toneru zajišťují ostrý černý text, hladké odstíny šedé a jemné detaily u fotografií a grafiky. Dynamické elektrofotografické nastavení zajišťuje konzistentní kvalitu tisku.
Snadné použití a údržba: technologie inteligentního tisku HP umožňuje trvalé monitorování stavu spotřebního materiálu HP, jeho použití a zobrazení informací prostřednictvím ovládacího panelu tiskárny nebo standardního webového prohlížeče. Pokud je třeba vyměnit spotřební materiál, je možné odeslat upozornění určeným uživatelům a správcům. Praktický design kazety vše v jednom umožňuje její efektivní využití a snadnou instalaci a údržbu.
Spolehlivý výkon: přesné sladění designu tiskové kazety, toneru a ostatních komponent tiskového procesu HP zaručuje konzistentně spolehlivý výkon a úsporné ovládání - to vše díky důslednému testování kvality a zárukám HP.
Výstup přizpůsobený potřebám podniků: okamžitý náběh zapékací pícky zajišťuje rychlý výstup první stránky bez čekání na zahřátí - první stránka je vytištěna za méně než 10 sekund.
Vysoce ekonomický tisk: S průměrným výstupem 4 000 stran a sadou inovovaných funkcí v kombinaci s pověstnou spolehlivostí HP nabízí inteligentní tisková kazeta HP LaserJet 1300 bezkonkurenční náklady na stránku a nízké celkové náklady na vlastnictví. V prodeji je také: verze Q2613A s kapacitou 2 500 stran při 5% pokrytí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tonery
Záruka: Doživotní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: