HP CF283X - originální

Kód: AT40AM343233371ER
2 600 Kč 2 149 Kč bez DPH
SKLADEM (>5 ks)
Možnosti doručení
HP CF283X

Nový projekt (11)_2

Detailní informace

Odeslání v den objednání
Zboží odesíláme v den objednání
Jsme ověřený prodejce značky
Jsme ověřený prodejce značky

Detailní popis produktu

Získejte působivé výsledky tisku – stránku za stránkou. Originální tonerové kazety HP LaserJet trvale tisknou dokumenty s čistým textem a ostrými obrázky. Usnadněte si správu a výměnu spotřebního materiálu, aby vaše kancelář zůstala vždy produktivní.

Malé až středně velké pracovní skupiny, které potřebují tonerovou kazetu poskytující spolehlivý a efektivní tiskový výkon a profesionálně vypadající dokumenty, stránku za stránkou, aby vaše kancelář jela naplno.

Tiskněte profesionálně vypadající dokumenty, kterými se vaše firma může pyšnit – stránku za stránkou. Originální tonerové kazety HP LaserJet a tiskárny a multifunkční tiskárny HP LaserJet jsou navrhovány a testovány tak, aby společně dosahovaly optimálních výsledků.
• Produkujte konzistentní, vynikající tisky a vyhněte se nepříjemným opakovaným tiskům, plýtvání spotřebním materiálem a zpožděním.
• Spolehněte se na profesionální výsledky, kazetu za kazetou, když se rozhodnete pro originální spotřební materiál HP LaserJet.
• Pomozte uspět vaší firmě – používejte tonerové kazety, které byly navrženy a testovány přímo pro vaši tiskárnu nebo multifunkční tiskárnu HP LaserJet.
• Vytiskněte téměř o 50 % více stran s originálními tonerovými kazetami HP LaserJet s vysokou výtěžností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tonery
Záruka: Doživotní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: